Wydawnictwa - Księgarnia

Okładka Marka Agenta

Marka Agenta,

Łukasz Kruszewski

Marka Agenta to praktyczny poradnik o marketingu osobistym, który każdy specjalista sprzedaży powinien mieć w swojej domowej biblioteczce.

Odnosząc się do własnego doświadczenia, podaję praktyczne wskazówki, dobre praktyki marketingu i sprzedaży, opisy z życia wzięte i gotowe strategie brandingu. Dzięki temu dowiesz się, jak krok po kroku zaplanować strategię marketingu Twojej marki osobistej.Ta książka z pewnością udzieli odpowiedzi na wiele Twoich pytań. Pomoże Ci odnaleźć właściwą drogę i zastosować sprawdzone sposoby marketingu, tak aby odnieść upragniony efekt!

Łukasz Kruszewski – praktyk marketingu nieruchomości. Prelegent na konferencjach branżowych, pośrednik, filozof i szkoleniowiec. Specjalizuje się w strategii marketingowej i personal brandingu.  Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na kierunkach gospodarka przestrzenna, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami i filozofia. Uczestnik programu CIM - Chartered Institute of Marketing oraz Szkoły Marketingu Interaktywnego na SAR. Z branżą nieruchomości i marketingu związany od 2008 roku. Dyrektor ds. marketingu Freedom Nieruchomości. Zdobywał doświadczenie, pracując jako agent nieruchomości, prowadząc własne biuro, współpracując z agencjami marketingowymi oraz koordynując realizację projektów unijnych, m.in. w branży nieruchomości i finansów. Autor książki „Marketing nieruchomości. Home branding praktycznie” oraz partner „Praktyka Brandingu”. Współorganizator i organizator pierwszych dwóch edycji RECAMP. Współzałożyciel Klubu Marketerów Nieruchomości. Zaradny mąż i ojciec. Olsztynianin przez zasiedzenie i uwielbienie.

Rok wydania: 2018, stron 294Do ceny książki należy doliczyć koszt transportu: 8,50 zł brutto

cena: 59.00

 

Okładka Poradnik dla zarządcy budynku nieruchomości

Poradnik dla zarządcy budynku nieruchomości,

Agnieszka Chmarzyńska

Publikacja obejmuje najważniejsze zagadnienia występujące w procesie zarządzania biurowcami, w przystępny sposób przedstawia, na czym polega ta działalność w praktyce, poczynając od przejmowania nieruchomości w zarząd i ukształtowania właściwych relacji pomiędzy właścicielem a zarządcą poprzez kwestie prawne i finansowe, tworzenie podstawowych dokumentów, takich jak umowa o zarządzanie, biznesplan i budżet, raporty, zarządzanie najmem i zasady współdziałania z najemcami, serwisy i media aż do zagadnień z zakresu obsługi technicznej i ochrony środowiska.
Książka zawiera wiele pomocnych przykładów, procedur i schematów postępowania, tabel, wzorów dokumentów itd. Praktyczne porady są uzupełnione o niezbędne wiadomości teoretyczne, przepisy prawa i objaśnienia szeregu zagadnień i dylematów prawnych pojawiających się w zarządzaniu obiektami biurowymi.

Agnieszka Chmarzyńska – absolwentka prawa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Od kilkunastu lat związana zawodowo z nieruchomościami, w tym od dziewięciu lat z nieruchomościami komercyjnymi. Pracowała między innymi w dziale wynajmu powierzchni biurowych oraz jako administrator nieruchomości w międzynarodowej firmie deweloperskiej i inwestycyjnej, prowadziła także własną działalność gospodarczą z zakresu doradztwa i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Obecnie pracuje na stanowisku zarządcy nieruchomości w międzynarodowej firmie świadczącej usługi z zakresu nieruchomości komercyjnych. Posiada licencje pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz zarządcy nieruchomości. Jest autorką szeregu publikacji poświęconych tematyce nieruchomości.

Rok wydania: 2015, stron 324

Do ceny książki należy doliczyć koszt transportu: 8,50 zł brutto

cena: 49.90

 

Okładka Niedozwolone postanowienia umowne w umowach pośrednictwa w obrocie nieruchomościami

Niedozwolone postanowienia umowne w umowach pośrednictwa w obrocie nieruchomościami,

Anna Jackowska

                       PUBLIKACJA POLSKIEJ FEDERACJI RYNKU NIERUCHOMOŚCI

         Pierwsze w Polsce profesjonalne wydawnictwo na temat przesłanek i powodów zakwestionowania przez sąd danego zapisu umownego, gdyż szczegóły, tok rozumowania, znaleźć można tylko w uzasadnieniach wyroków wydawanych przez Sąd Okręgowy w Warszawie Wydział XVII Ochrony Konkurencji i Konsumentów, z reguły dostępnych jedynie dla osób będących stronami konkretnego procesu. Autorka zebrała i przeanalizowała najwazniejsze fragmenty uzasadnień wyroków SOKiK, uznających za abuzywne postanowienia zamieszczone we wzorcach umów stosowanych przez przedsiębiorców prowadzących działalność w kazresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Przytoczone w publikacji uzasadnienia nie mają co prawda charakteru "obowiązującego prawa", jednakże ich omówienie pozwoli wyjaśnić wiele wątpliwości, z którymi stykają się przedsiębiorcy prowadzący działalność w zakresie pośrednictwa.

Wydawca:  Polska Federacja Rynku Nieruchomości

Rok wydania:  2014, stron 110

Cena 15 zł

Do ceny książki należy doliczyć koszt transportu: 8,50 zł brutto

cena: 15.00

 

Okładka Nowoczesny Inwestor

Nowoczesny Inwestor,

Daniel Siwiec

Co da Ci ta książka?

Kreatywne modele finansowania przy niewielkim kapitale
Praktyczne wskazówki jak zacząć inwestować w nieruchomości
Sprawdzone strategie w co i jak inwestować
Dźwignie, które pozwolą generować większe zyski

Czego się z niej nauczysz?

Jak znaleźć okazję lub wykreować jej potencjał
Jak stworzyć biznes oparty na nieruchomościach
Jak zwiększyć wartość nieruchomości
Jak zarabiać więcej na inwestowaniu.

 
 
Daniel Siwiec

Wierzy, że w życiu nie ma przypadków, i nie wierzy w szczęście, więc pierwszy milion postanowił zarobić. Dokonał tego, mając 26 lat. Swoimi ideami potrafi zarazić innych. Jego największym kapitałem jest umiejętność dostrzegania rozwiązań tam, gdzie inni widzą problemy. Obecnie deweloper realizujący głównie projekty mieszkaniowe. Pieniądze traktuje jako środek, a nie cel sam w sobie. Uzależniony od adrenaliny i przełamywania własnych barier.

Chętnie dzieli się doświadczeniami, dlatego powie Ci, czym są różnego rodzaju dźwignie oraz jak ich używać do zwiększania zysku. Przekona Cię także, że mając nawet niewielki kapitał, możesz rozpocząć wielotysięczne inwestycje. Pokaże Ci też nowoczesne modele inwestycyjne, które pozwolą na osiągnięcie szybkiego zysku.

Rok wydania: 2017 r., stron 217

 Do ceny książki należy doliczyć koszt transportu: 8,50 zł brutto

cena: 45.00

 

Okładka

"Profesjonalni od 20 lat" - Katalog XX Kongresu PFRN,,

Katalog XX Kongresu PFRN

W katalogu: m.in:

 • informacje kongresowe, sylwetki prelegentów,
 • historia PFRN,
 • wywiady z byłymi Prezydentami federacji,
 • "myśli przewodnie" odznaczonych złotą odznaką PFRN,
 • "Zarządzanie ekonomią w okresie pokryzysowym w UE" - prof. Danuta Hübner
 • "Założenia ustawy o rewitalizacji miast polskich..." - prof. Marek Bryx
 • "CEPI-CEI europejska reprezentacja pośredników i zarządców" - G. Dobrowolski
 • "Marka osobista premium - efekty odpowiedzialnego życia" - Joanna Malinowska-Parzydło
 • "Wiarygodne i profesjonalne marki na rynku nieruchomości" - Jacek Kotarbiński
 • "Co dziś oznacza profesjonalizm w pracy Pośrednika" - iHouse
 • i inne...

Rok wydania: 2015, stron: 72

 

Cena: 9 zł

Do ceny książki należy doliczyć koszt transportu: 8,50 zł brutto

cena: 9.00

 

Okładka Umowa pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w orzecznictwie sądowym

Umowa pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w orzecznictwie sądowym,

Wojciech Karpiński

PUBLIKACJA POLSKIEJ FEDERACJI RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Pierwsze w Polsce profesjonalne wydawnictwo na temat umów pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Książka ma na celu przybliżenie problematyki prawnej związanej z wykonywaniem zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami przez wzgląd na orzecznictwo sądowe. Zestawienie opiera się na wyrokach dotychczas niepublikowanych. Celem opracowania jest przedstawienie zagadnień, które dotyczą stosowania w praktyce  głównie przepisów ustawy o gospodarce nieruchomościami. Sposób prezentacji orzeczeń uwzględnia zróżnicowany poziom wiedzy prawniczej wśród pośredników, a zatem jest dostosowany do szerokiego grona osób wykonujących ten zawód. W opracowaniu przyjęto liczne uproszczenia, które pozwalają na zapoznanie się ze sprawami sądowymi bez znajomości terminologii prawa procesowego. Opis każdego z orzeczeń zaczyna się od sentencji tezy (tez), którą sąd zawarł w uzasadnieniu wyroku. Do opisów spraw sądowych autor dołączył własny komentarz, który odnosi się do wybranych tez z zaprezentowanych wyroków.  Publikacja ma na celu zwrócenie uwagi czytelników na rodzaje problemów, które występują w praktyce tworzenia i stosowani umów pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wskazanie sposobów unikania błędów w tej materii.

Wydawca:  Polska Federacja Rynku Nieruchomości

Rok wydania:  2013, stron 124

Cena: 15 zł

Do ceny książki należy doliczyć koszt transportu: 8,50 zł brutto

cena: 15.00

 

Okładka Tajemnice Kuchni Doradcy Rynku Nieruchomości

Tajemnice Kuchni Doradcy Rynku Nieruchomości,

Jared Shlaes, CRE

Niezależnie od tego czy doradztwo interesuje Cię jako pełnoetatowa czy dodatkowa praca, na etacie czy we własnej firmie, książka ta pozwoli Ci uniknąć kłopotów, zaoszczedzić pieniądze i zwiększyć szanse. Rozdziały dotyczące prowadzonej działalności doradczej - marketing, składanie ofert, sprzedaż, umowy, zarządzanie ryzykiem, założenie biura, sposoby jego funkcjonowania, postępowanie z klientami, sporządzanie sprawozdań i wiele innych - pozwolą czytelnikowi wypracować solidny i dochodowy interes.

Rok wydania: - str: 192

Cena:15 zł
 
Do ceny książki należy doliczyć koszt transportu: 8,50 zł brutto

cena: 15.00

 

Okładka Ziarna Wielkości

Ziarna Wielkości,

Denis Waitley

Ziarna wielkości wyjaśniają podstawowe zasady sukcesu zawarte i w odwiecznych mądrościach świętych ksiąg, i w najnowszych osiągnięciach nauk medycznych. Jest ich dziesięć i są tak oczywiste, że z powodu tej oczywistości autor nazwał je Dziesięcioma Najlepiej Ukrytymi Tajemnicami Pełnego Sukcesu. Ziarna wielkości nie są książka "modną" - to książka "faktów" - pełna prawd i wartości, które mogą być stosowane w każdej sytuacji przez każdego z nas, niezależnie od wykonywanego zawodu, wykształcenia, pozycji społecznej. Ta książka jest wyjątkowa, bowiem najbardziej skomplikowane problemy psychologiczne wyjaśnia w sposób najprostszy, poparty prawdziwymi przykładami z życia, które budzą zainteresowanie czytelnika i ułatwiają mu zrozumienie poruszanych spraw.
 
Rok wydania: - str. 359

 

Cena:9,10 zł

Do ceny książki należy doliczyć koszt transportu: 8,50 zł brutto

cena: 9.10

przeglądaj koszyk

NEWSLETTER
Codzienne aktualności, przegląd prasy, wydarzenia
polityka prywatności
DOŁĄCZ DO SIECI
PFRN POLECA