Error: session_start(): open(./tmp/session//sess_9rk2q34vo6hmcc3grgesgv7ch2, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in phiend-config.php on line 28
Biuro prasowe PFRN - PFRN.pl - Polska Federacja Rynku Nieruchomości
Biuro prasowe PFRN

Rzecznik prasowy PFRN:

Łukasz Witkowski - rzecznik@pfrn.pl

Kontakt z mediami:

Andrzej Piórecki - Prezydent PFRN, tel. 501 261 009, email: a.piorecki@interia.pl

Natalia Rybka - Dyrektor Biura, tel. 512 368 422, email: nrybka@pfrn.pl

[...]

Przedstawiciele PFRN ds. mediów w regionach:

ZESPÓŁ REDAKCYJNY PFRN

Region/Miasto

Stowarzyszenie

Ekspert

Dane kontaktowe

Polska

Polska Federacja Rynku Nieruchomości

Andrzej Piórecki, Prezydent PFRN

tel. 501 261 009, a.piorecki@interia.pl

Natalia Rybka,
Dyrektor PFRN

tel. 512 368 422, nrybka@pfrn.pl

Małopolska, Kraków

Małopolskie SPON

Grzegorz Maciejowski

tel. 603 835 939; g.maciejowski@belwedernieruchomosci.pl

Andrzej Piórecki

tel. 501 261 009; a.piorecki@interia.pl

Pomorze i Kujawy, Bydgoszcz

SPON Pomorza i Kujaw

Elżbieta Trawińska

tel. 602 408 861

Paweł Piszczałkowski

tel. 602 770 015

Toruń

Leszek Hardek

tel. 604 654 444

Piła

Krzysztof Furman

tel. 507 050 404

Włocławek

Mirosław Wysocki

tel. 692 706 980

Karolina Wysocka

tel. 602 495 480

Warszawa

Warszawskie SPON

Aleh Tur

tel. 792 769 656; tur.aleh@gmail.com

Jerzy Sobański

tel. 602 246 263; j.sobanski@akcespolska.com

Piotr Jaskulski

piotr.jaskulski@investor.waw.pl

Dolny Śląsk, Wrocław

Dolnośląskie SPON

Marlena Joks

tel. 660 724 624; marlena.joks@onet.pl

Marek Wasielewski

tel. 502 191 350; marekwasielewski@jot-be.pl

Podkarpackie, Rzeszów

Rzeszowskie SPON

Zbigniew Prawelski

tel. 508 090 977; biuro@prawelski.pl

Warszawa

Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości
w Warszawie

Jacek Janas

tel. 602 238 472; zarzadca16234@gmail.com

Bielsko-Biała, Częstochowa, Katowice

Bielsko-Częstochowsko-Katowickie SPON

Paweł Wiśniewski

tel. 601 414 349; manager6@wp.pl

Lubelskie, Lublin

Regionalne SPON

Marek Kloc

tel. 501 000 454; marek.kloc@markproperty.pl

Elżbieta Liberda

tel. 515 157 838; eliberda@wp.pl

Zachodniopomorskie, Szczecin

Zachodniopomorskie SPON

Sławomir Ledziński

tel. 501 650 320; slawek@kompleks.szczecin.pl

Wielkopolska, Poznań

Wielkopolskie SPON

Ewa Ruszkiewicz

tel. 602 784 398; eruszkiewicz@rej.home.pl

Jarosława Ejsymont

tel. 606 359 171; j.ejsymont@rej.home.pl

Świętokrzyskie, Kielce

Świętokrzyskie SPON

Maria Werpachowska

tel. 603 199 331; partnerkielce@neostrada.pl

Pomorze

Stowarzyszenie Pomorskie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami


Agnieszka
Brol-Radzicka


tel. 608 336 684; agnieszka@immobila.pl

Kalisz

SPON Wielkopolski Południowej

Michał Czarnek

tel. 502 187 414; michalczarnek@lokale.kalisz.pl

Warszawa

Stowarzyszenie Specjalistów Rynku Nieruchomości „Polonia”

Joanna Burkacka-Jurgiel

j.jurgiel@sedpol.com.pl

Warmia i Mazury, Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie SPON

Danuta Nalazek

tel. 501 546 001; danuta.nalazek@immobilia.olsztyn.pl





Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem bezpłatnie i na bieżąco aktualnych materiałów prasowych Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości na swój adres e-mail, prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Imię, nazwisko *
Firma *
Tel. kontaktowy
Adres e-mail *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez PFRN i przesyłanie materiałów prasowych *
* - pola wymagane
** - wymagany jeden z dwóch

NEWSLETTER
Codzienne aktualności, przegląd prasy, wydarzenia
polityka prywatności
DOŁĄCZ DO SIECI
PFRN POLECA