Członkowie CCIM w Polsce


Joanna Asztemborska, CCIM, MBA
Commercial Real Estate Manager
Real Estate Broker - license no.10773
Certified Project Manager Associate IPMA - level D
Grupa Deweloperska ROBYG S. A. 
02 - 972 Warszawa, 
Al. Rzeczypospolitej 1
e-mail: jasztemborska@wp.pl


Karol Jakub Bartos, CCIM

Executive Director
Portfolio & Asset Management
Tristan Capital Partners 
Berkeley Square House, 8th Floor
Berkeley Square
London W1J 6DB
United Kingdom


Sylwia Borkowska, CCIM


Marek Buzek, CCIM
HB REAVIS POLAND Sp. z o.o.
Warszawa


Piotr Cegielski, CCIM
Rzeczoznawstwo Majątkowe Piotr Cegielski
Wrocław


Krzysztof Cipiur, CCIM


Artur Czuliński, CCIM
Liebrecht & Wood Poland Sp. z o.o., Warszawa


Rafał Gierczak, CCIM


Katarzyna Gontarska, CCIM


Andrzej Grzymek, CCIM
Współwłaściciel
Grupa PIONIER
Sieć Biur Nieruchomości
ul. 3 Maja 22, 40-097 Katowice
Tel. +48 32 201 17 55, Fax. +48 32 781 80 33, Kom. +48 501 45 45 30
andrzej@pio.pl


Andrzej Hleb-Koszański, CCIM
Jones Lang LaSalle
Warszawa


Robert Iwaniuk, CCIM
Jones Lang LaSalle
Warszawa


Szymon Jakubowski, CCIM
mBank Hipoteczny SA
Commercial Loans Department
deputy head
Warsaw
szymon.jakubowski@mhipoteczny.pl


Katarzyna Jaros, CCIM
Grupa Inwestycyjna Hossa SA
Kom. 601 257 566
kasia.jaros@gazeta.pl




Robert Korczyński CCIM | REV | Property Valuer
Director - Head of Commercial Property Valuations
Emmerson Evaluation Sp. z o.o.
Al.
Jerozolimskie 56C | Warszawa | 00-803
Tel +48 22 379 99 04  |Fax +48  022 653 62 20|Mobile +48 516 000 976
robert.korczynski@emmerson-evaluation.pl


Rafał Kosoń, CCIM


Anna Kot, CCIM
Jones Lang LaSalle
Warszawa


Dariusz Krześniak, CCIM, MRICS
Warszawa
kom. 601 321 921
Dariusz.Krzesniak@ccim.net


Dariusz Książak, CCIM


Krzysztof Kuryłowicz, CCIM
EPC Sp. z o.o.
Łódź



Dorota Leszczyńska, CCIM
Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
Warszawa


Michał Lis, CCIM
JLL, Warszawa


Waldemar Majewski, MRICS CCIM
CPD S.A.
ul. Cybernetyki 7 B                                       
02-677 Warszawa, Poland                                      
e-mail: majewski@cpdsa.pl
mobile: (48) 510 20 69 65
tel. (4822) 321 05 00   
fax: (4822) 321 05 01


 Włodzimierz Młot, CCIM
Grupa Adviser Sp.zoo
Ożarów Maz.
+48 22 722 50 44 w.102
+48 601 612 755
wlodekm@advn.pl


Agnieszka Nagórska, CCIM
Salans D. Oleszczuk Kancelaria Prawnicza Sp. k.
Warszawa


Michał Pająk, CCIM, MRICS
Zarządzający Funduszem
Departament Zarządzania Funduszami Nieruchomości
SKARBIEC TFI S.A.
ul. Nowogrodzka 47A
00-695 Warszawa
tel.: +48 22 521 31 81, mobile: +48 607 301 320
michal.pajak@skarbiec.com.pl


Karol Patynowski, CCIM
JLL / Jones Lang LaSalle
Tenant Representation Team
Poland


Adam Rejczak, CCIM
Real Estate Services 
Warszawa
Tel: 698342774
adam_rejczak@gazeta.pl


Jerzy Sobota, CCIM
Agencja "Modus Projekt" Jerzy Sobota
Katowice


Ida Stankiewicz, CCIM
Jones Lang LaSalle
Warszawa


Michał Stec, CCIM


Jakub Sylwestrowicz, CCIM


Piotr Turchoński
Golub Gethouse
603 450 384


Maciej Tuszyński, CCIM
Executive Director

Representative Office Warsaw
Westdeutsche ImmobilienBank AG
Warsaw Financial Center 17th floor, Emilii Plater 53, 00-113 Warsaw
phone: +48 22 540-6206
email:
maciej.tuszynski@westimmo.com


Bożena Wawrzyńska, CCIM
"Wycena Nieruchomości" Wawrzyńska Bożena
Warszawa
Tel. 501 039 993


Piotr Wąs, CCIM
Warszawa
Kom. +48 667 155 155
piotr_was@op.pl


Artur Winnicki, CCIM


Karolina Wiśniewska, CCIM
Property Manager
Property Management
Knight Frank Sp. z o.o.
ul. Mokotowska 49
00-542 Warszawa
tel: 22 596 50 50
gsm: 697 991 916
karolina.wisniewska@pl.knightfrank.com


Adam Zbrzeżny, CCIM, PhD
RE/MAX Polska
Regional Owner/Director
Warszawa
tel. 507 173 590
adam.zbrzezny@remax-polska.pl


Marzena Zielonka, CCIM
Jones Lang LaSalle
Warszawa



Łukasz Żuk, CCIM




Witold Gburzyński, CCIM
RE/Max Pro Estate 
ul. Hetmańska 12
60-254 Poznań 
witold.gburzynski@remax-polska.pl



Ewa Drozdowska, CCIM
ING Real Estate Development Sp. z o.o.   
e_drozdowska@yahoo.com



Michał Orłowski, CCIM
BNP Paribas Real Estate Poland    



Tomasz Nadrowski, CCIM
Echo Investment   
tomasz.nadrowski@echo.com.pl



Izabela Potrykus-Czachowicz, CCIM
Knight Frank Sp. z o.o.   
izabela.potrykus@pl.knightfrank.com



Agata Gola, CCIM
Nordea Bank Polska S.A.   
agata.gola@nordea.com



Michał Obara, CCIM
Echo Investment S.A.   
michal.obara@echo.com.pl



Joanna Kolew-Książak, CCIM
joanna.kolew-ksiazak@kolew.pl



Jakub Wójtowicz, CCIM
Neinver Asset Management Poland Sp. Z o.o.   
jwojtowicz@neinver.com



Aldona Ziębińska, CCIM
Orange Polska S.A   
Aldona.Ziebinska@orange.com



Edyta Pietranis, CCIM
Jones Lang LaSalle   
edyta.pietranis@eu.jll.com



Rafał Bródka, CCIM
Szczecińskie Centrum Nieruchomości



Aneta Rotowska, CCIM
Ogrodowa-Inwestycje SP. z o.o.



Zuzanna Kowalczyk, CCIM
Jones Lang LaSalle   
zuzanna.kowalczyk@eu.jll.com



Małgorzata Kaczmarek, CCIM
Jones Lang LaSalle   
malgorzata.kaczmarek@eu.jll.com



Karolina Adamiak, CCIM

JLL   
karolina.adamiak@eu.jll.com



Jacek Kozioł, CCIM
Jacek Kozioł Prime Solutions



Dominik Maria Ryszkowski, CCIM
Dominik Maria Ryszkowski STUDIO   
dmr@dmrstudio.pl



Dominik Wojdat, CCIM
Ernst & Young Corporate Finance sp. k.



Ewa Rostkowska-Wrzosek, CCIM
Dom Development S.A   



Adam Janus, CCIM
Neinver Polska   
ajanus@neinver.com



Paweł Buchman, CCIM
ORANGE Polska S.A   
pawel.buchman@orange.com


Izabela Ciszewska, CCIM
Jones Lang LaSalle



Marcin Chojnacki MRICS, CCIM
Senior Manager
Structured Finance and Commercial Real Estate Department
Bank BPH S.A.
mchojnacki@onet.eu



Anna Kaźmierska, CCIM

Jones Lang LaSalle



Krzysztof Dudek, CCIM
PwC Polska Sp. z o.o.



Dariusz Klimkowicz, CCIM
Grupa Pionier



Anna Justyna, CCIM
Prologis Poland Management Sp. z o.o.
ul. Złota 59
00-120 Warszawa
jwitecka@prologis.com



Bożena Jurek, CCIM
Cushman & Wakefield Polska
Pl. Piłsudskiego 1
00-078 Warszawa
bozena.jurek@eur.cushwake.com



Anna Hofman, CCIM

Cushman & Wakefield Polska
Pl. Piłsudskiego 1
00-078 Warszawa
anna.hofman@eur.cushwake.com



Ewa Bartoszcze, CCIM
Cushman & Wakefield Polska
pl. Piłsudskiego 1
00-078 Warszawa
ewa.bartoszcze@eur.cushwake.com



Anna Jonsson, CCIM
Prologis Poland Management II Sp. z o.o.
ul. Złota 59
00-120 Warszawa
ajonsson@prologis.com



Aleksander Kuźniewski, CCIM
CBRE Sp.z o.o.
Rondo ONZ 1
00-124 Warszawa
aleksander.kuzniewski@cbre.com



Marek Litwiniec, CCIM
LIDL Polska Sp. z o.o.
ul. Obrzeżna 7A m.15
02-691 Warszawa



Sebastian Biedrzycki, CCIM
CBRE
Rondo ONZ 1
00 - 124 Warszawa
Sebastian.Biedrzycki@cbre.com



Przemysław Mąka, CCIM
Biuro Real-Liver
ul. Tenisowa 8b/6
64-500 Szamotuły
przemyslaw.maka@real-liver.pl



Magdalena Izdebska, CCIM
Atlas Estates
al. Jerozolimskie 123A
02-017 Warszawa



Paweł Nowak, CCIM
CBRE Sp.z o.o.
Rondo ONZ 1
00-124 Warszawa
pawel.nowak@cbre.com



Mariusz Zabielski, CCIM
LIDL Polska Sp. z o.o.
Al. Wyścigowa 4 B lok. 1-4
02-681 Warszawa



Hubert Wójcicki, CCIM
MRICS Hubert Wójcicki
ul. złota 59
00-120 Warszawa
+48 516 333 221, hubert.wojcicki@ccim.pl



Kinga Łukaszewicz-Hankus, CCIM
Liebrecht & Wood Polska Sp. z o.o.
AL. Jerozolimskie 212A
02-486 Warszawa
k.lukaszewicz-hankus@liebrecht-wood.com



Michał Ptaszyński, CCIM
Grupa Zarządzająca Pomerania S.A.
ul. Sandomierska 11
80-042 Gdańsk
mptaszynski@prologis.com



Anna Wereszczyńska, CCIM
Centerscape Investment Poland Sp.zo.o.



Małgorzata Puchyła, CCIM
UWI Inwestycje S.A.
ul. Roosevelta 18
60-829 Poznań



Bartłomiej Zagrodnik, CCIM
ul. Jana Olbrachta 29A/60
01-102 Warszawa


Joanna Walczyńska, CCIM
Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Joanna Walczyńska
ul. Czerniakowska 18/45
00 - 701 Warszawa
biuro@jwalczynska.pl
Tel. +48 607 936 859


Katarzyna Jaros, CCIM


Elwira Pyrkowska, CCIM
ul. Sarmacka 10B/57
02-972 Warszawa


Przemysław Pyrkowski, CCIM
Nordland Park - Przemysław Pyrkowski
ul. Sarmacka 10B/57
02-972 Warszawa


Witold Stiller-Romanowski, CCIM
Stiller-Romanowski Witold, Architekt
ul. Wóycickiego 5b,
01-938 Warszawa


Maciej Skubiszewski, CCIM
Senior Negotiator, Commercial Agency
Knight Frank Sp. z o.o.
ul. Mokotowska 49
00-542 Warszawa



NEWSLETTER
Codzienne aktualności, przegląd prasy, wydarzenia
polityka prywatności
DOŁĄCZ DO SIECI
PFRN POLECA