Biuro prasowe PFRN

Kontakt z mediami:

Andrzej Piórecki - Prezydent PFRN, tel. 501 261 009, email: a.piorecki@interia.pl

Natalia Gołębiewska - Dyrektor Biura, tel. 512 368 422, email: ngolebiewska@pfrn.pl

[...]

Przedstawiciele PFRN ds. mediów w regionach:

ZESPÓŁ REDAKCYJNY PFRN

Region/Miasto

Stowarzyszenie

Ekspert

Dane kontaktowe

Polska

Polska Federacja Rynku Nieruchomości

Andrzej Piórecki, Prezydent PFRN

tel. 501 261 009, a.piorecki@interia.pl

Natalia Gołębiewska,
Dyrektor PFRN

tel. 512 368 422, ngolebiewska@pfrn.pl

Małopolska, Kraków

Małopolskie SPON

Renata Piechutko

tel. 508 923 705;
iberis8@gmail.com

Andrzej Piórecki

tel. 501 261 009; a.piorecki@interia.pl

Pomorze i Kujawy, Bydgoszcz

SPON Pomorza i Kujaw

Elżbieta Trawińska

tel. 602 408 861

Paweł Piszczałkowski

tel. 602 770 015

Toruń i woj. Kujawsko-Pomorskie

Leszek Hardek

tel. 604 654 444; hardek@intercentrum.com.pl

Piła

Krzysztof Furman

tel. 507 050 404

Włocławek

Mirosław Wysocki

tel. 692 706 980

Karolina Wysocka

tel. 602 495 480

Warszawa

Warszawskie SPON

Aleh Tur

tel. 792 769 656; tur.aleh@gmail.com

Jerzy Sobański

tel. 602 246 263; j.sobanski@akcespolska.com

Piotr Jaskulski

piotr.jaskulski7755@gmail.com

Dolny Śląsk, Wrocław

Dolnośląskie SPON

Marlena Joks

tel. 660 724 624; marlena.joks@onet.pl

Marek Wasielewski

tel. 502 191 350; marekwasielewski@jot-be.pl

Podkarpackie, Rzeszów

Rzeszowskie SPON

Zbigniew Prawelski

tel. 508 090 977; biuro@prawelski.pl

Warszawa

Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości
w Warszawie

Jacek Janas

tel. 602 238 472; zarzadca16234@gmail.com

Bielsko-Biała, Częstochowa, Katowice

Bielsko-Częstochowsko-Katowickie SPON

Paweł Wiśniewski

tel. 601 414 349; manager6@wp.pl

Lubelskie, Lublin

Regionalne SPON

Marek Kloc

tel. 501 000 454; marek.kloc@markproperty.pl

Elżbieta Liberda

tel. 515 157 838; eliberda@wp.pl

Zachodniopomorskie, Szczecin

Zachodniopomorskie SPON

Sławomir Ledziński

tel. 501 650 320; slawek@kompleks.szczecin.pl

Wielkopolska, Poznań

Wielkopolskie SPON

Ewa Ruszkiewicz

tel. 602 784 398; eruszkiewicz@rej.home.pl

Jarosława Ejsymont

tel. 606 359 171; j.ejsymont@rej.home.pl

Świętokrzyskie, Kielce

Świętokrzyskie SPON

Maria Werpachowska

tel. 603 199 331; partnerkielce@neostrada.pl

Pomorze

Stowarzyszenie Pomorskie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami


Agnieszka
Brol-Radzicka


tel. 608 336 684; agnieszka@immobila.pl

Kalisz

SPON Wielkopolski Południowej

Michał Czarnek

tel. 502 187 414; michalczarnek@lokale.kalisz.pl

Warszawa

Stowarzyszenie Specjalistów Rynku Nieruchomości „Polonia”

Joanna Burkacka-Jurgiel

j.jurgiel@sedpol.com.pl

Warmia i Mazury, Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie SPON

Danuta Nalazek

tel. 501 546 001; danuta.nalazek@immobilia.olsztyn.pl





Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem bezpłatnie i na bieżąco aktualnych materiałów prasowych Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości na swój adres e-mail, prosimy skorzystać z poniższego formularza.

[ Polityka prywatności ]

Imię, nazwisko *
Firma *
Tel. kontaktowy
Adres e-mail *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez PFRN i przesyłanie materiałów prasowych *
Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności oraz spełnienie obowiązku informacyjnego zgodnie z art. 13 RODO. *
* - pola wymagane
** - wymagany jeden z dwóch

NEWSLETTER
Codzienne aktualności, przegląd prasy, wydarzenia
polityka prywatności
DOŁĄCZ DO SIECI
PFRN POLECA